KONST / Litografier / Färglitografi 12432078
nr 1243 2078
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. "Farmors hus". Signerad, numrerad 134/375. Bladets mått: 43x30 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:29:03
300 kr
450 kr
Peter Dahl (f. 1934)